Competitie

week 16 : van dinsdag 23 april 2019 t/m maandag 29 april 2019

Datum/TijdThuisploegUitploegPlaatsScheidsrechterVervoer
24 Apr 20:30uKoveni MW2Victum MW1Nieuwegein regelt team onderling
24 Apr 20:10uVictum MW2SKF MW1Houten Robin D

week 17 : van dinsdag 30 april 2019 t/m maandag 6 mei 2019

Datum/TijdThuisploegUitploegPlaatsScheidsrechterVervoer
04 May 11:00uSGV A1Victum A3Culemborg Lonneke, Gideon, Pauline

week 18 : van dinsdag 7 mei 2019 t/m maandag 13 mei 2019

Datum/TijdThuisploegUitploegPlaatsScheidsrechterVervoer
11 May 15:30uJuventa 1Victum 1HardenbergP. Kleijerregelt team onderling
11 May 16:15uWageningen 3Victum 2WageningenJaap Kampsregelt team onderling
11 May 12:45uVictum 3Tiel ’72 4Houten
11 May 12:30uVictum 4GKV / Enomics 4Houten
11 May 16:55uHebbes 4Victum 5Utrecht regelt team onderling
11 May 11:00uVictum 6Antilopen / Lancyr Deelen 6Houten Thijm
11 May 12:15uTiel ’72 A1Victum A1TielHJN. VerschoorJulia E, Laura, Jens
11 May 11:15uVictum A2Thor A1Houten Pascal W
11 May 11:15uKoveni A2Victum A3Nieuwegein Amber, Iris, Femke R
11 May 12:30uSparta A4Victum A3Nijkerk Amber, Roza, Gideon
11 May 10:00uVictum B1SKF B2Houten
11 May 09:45uVictum B2Kesteren B2Houten Oscar
11 May 14:00uDe Corvers B2Victum B3Hilversum Anniek, Larissa, Jasmijn Ve
06 May 19:00uExakwa C1Victum C1Lelystadclubsr UnitasAnouk H, Bryant, Thijs
11 May 09:35uVictum C1Dindoa C1Houtennog te bepalen .
11 May 11:00uSparta C1Victum C2Nijkerk Ilse M, Joel, Joep
11 May 10:00uVictum D1SDO / BlijWerkt D1Houten Albert Jan
11 May 09:00uVictum D2SGV D1Houten Gideon
11 May 09:30uDVO / Accountor D5Victum D3Bennekom Femke L, Eva B, Levi
11 May 10:00uVictum E1Woudenberg E2Houten Anniek
11 May 09:00uVictum E2Fiducia E3Houten Roza
11 May 11:00uHemur Enge E1Victum E3AmerongenWilma RuitenbergDaan, Eliza
11 May 09:00uVictum F1Spirit F1Houten Amber
11 May 11:00uMIA F4Victum F2Amersfoort Mila, Jonne
08 May 20:10uVictum MW1HKC MW1HoutenJurrie S.
08 May 20:00uNova MW1Victum MW2Bilthoven regelt team onderling

week 19 : van dinsdag 14 mei 2019 t/m maandag 20 mei 2019

Datum/TijdThuisploegUitploegPlaatsScheidsrechterVervoer
18 May 15:30uVictum 1KVZ 1Houten
18 May 14:00uVictum 2MIA 2Houten
18 May 17:00uSpirit 3Victum 3Voorthuizen regelt team onderling
15 May 20:15uSGV 2Victum 4Culemborg regelt team onderling
18 May 17:35uSynergo 7Victum 4Utrecht regelt team onderling
18 May 14:00uKCD 2Victum 5Doorn regelt team onderling
18 May 12:30uVictum 6Huizen 4Houten
18 May 12:30uVictum A1Oost-Arnhem A1Houten
18 May 10:40uDe Corvers A1Victum A2Hilversum Kira, Nikki, Rick B
18 May 11:00uVictum A3ESDO A2Houtennog te bepalen .
18 May 11:00uVictum A3Sparta A4Houten Thijm
18 May 11:15uVictum B1Animo B1Houten
18 May 09:45uVictum B2Hemur Enge B1Houten Oscar
18 May 09:30uSynergo B4Victum B3UtrechtInes PetersMarco, Mylan, Lieske
18 May 10:15uVictum C1Unitas / Perspectief C1Houten
18 May 11:00uSynergo C2Victum C2UtrechtPeter KalisvaartKayleigh, Mathias, Lars
18 May 10:00uVictum D1Tweemaal Zes D1Houten Mark D
18 May 09:00uVictum D2Synergo D2Houten Gideon
18 May 09:30uReehorst ’45 D2Victum D3EdeRebecca AdamNiek G, Sarah S, Yannick
18 May 10:00uAnimo E2Victum E1Geldermalsen Mika, Milan
18 May 09:00uVictum E2DKV Victoria E4Houten
18 May 10:00uVictum E3Fortissimo E4Houten Teun
18 May 09:00uVictum F1Huizen F1Houten Amber
18 May 11:00uDe Eemvogels F1Victum F2SoestDaphne HilhorstSamuel, Thomas G
16 May 20:00uGemini MW1Victum MW1Gouda regelt team onderling
15 May 20:10uVictum MW2Woudenberg MW1HoutenJurrie S.

week 20 : van dinsdag 21 mei 2019 t/m maandag 27 mei 2019

Datum/TijdThuisploegUitploegPlaatsScheidsrechterVervoer
25 May 15:30uNKC ’51 1Victum 1Nijverdal regelt team onderling
25 May 14:00uDindoa 2Victum 2Ermelo regelt team onderling
25 May 10:00uVictum 4Animo 3Houten
25 May 11:30uVictum 5KCD 2Houten Noel
25 May 13:00uVictum 6Fiducia 5Houten Tommy
25 May 12:30uWoudenberg A1Victum A1Woudenberg Niek W, Oscar, Mark D
25 May 11:30uVictum A2De Corvers A1Houten Robert
25 May 14:00uESDO A2Victum A3Kockengen Lonneke, Mirjam, Iris
25 May 11:15uAnimo B1Victum B1Geldermalsen Lara M, Koen, Kris
25 May 13:00uHemur Enge B1Victum B2AmerongenWim-Martijn HilligehekkenJeske, Inge, Jasmijn L
25 May 10:15uVictum B3Synergo B4Houten Harm
25 May 10:00uUnitas / Perspectief C1Victum C1Harderwijk Josephine, Jedidjah, Ties K
25 May 09:15uVictum C2Synergo C2Houten Menno
25 May 10:00uTweemaal Zes D1Victum D1Maartensdijk Evy, Jada, Daphne
25 May 09:15uSynergo D2Victum D2UtrechtLisanne van ZijlWiebe, Merit, Lisa B
25 May 09:00uVictum D3Reehorst ’45 D2Houten Rik
25 May 09:00uVictum E1Animo E2Houten Mirjam
25 May 11:30uDKV Victoria E4Victum E2Diemen Dyon, Ilse J
25 May 10:00uFortissimo E4Victum E3IJsselstein Isa, Hidde J
25 May 10:00uHuizen F1Victum F1Huizen Liv, Rinske
25 May 09:00uVictum F2De Eemvogels F1Houten Nikki
22 May 20:10uVictum MW1Gemini MW1Houten Rianne L
22 May 20:30uWoudenberg MW1Victum MW2Woudenberg regelt team onderling

week 21 : van dinsdag 28 mei 2019 t/m maandag 3 juni 2019

Datum/TijdThuisploegUitploegPlaatsScheidsrechterVervoer
01 Jun 15:30uVictum 1Rigtersbleek / Cottus 1Houten
01 Jun 14:00uVictum 2OVVO / De Kroon 3Houten
01 Jun 14:00uMIA 5Victum 3Amersfoort regelt team onderling
01 Jun 14:45uVriendenschaar 5Victum 4Hardinxveld-Giessendam regelt team onderling
01 Jun 15:15uDalto / Klaverblad Verzekeringen 8Victum 5DriebergenDalto 5regelt team onderling
01 Jun 11:00uHebbes 5Victum 6Utrecht regelt team onderling
01 Jun 12:30uVictum A1MIA A1Houten
01 Jun 11:00uVictum A2Luno A2Houten
01 Jun 12:30uVictum A3Tweemaal Zes A2Houten
01 Jun 14:00uHet Bosch A1Victum A3Lexmond Rianne L, Gideon, Pauline
01 Jun 11:15uVictum B1Tiel ’72 B2Houten
01 Jun 09:45uVictum B2HKC B2Houten Rianne L
01 Jun 11:45uDalto / Klaverblad Verzekeringen B3Victum B3DriebergenLeonie GiltaijAnniek, Tristan, Tessa He
27 May 19:00uVictum C1Exakwa C1Houten
01 Jun 14:00uOVVO / De Kroon C2Victum C2MaarssenLaurens KempjesIlse M, Joel, Roosmarijn
01 Jun 09:15uVictum D1OVVO / De Kroon D1Houten David
01 Jun 10:15uVictum D2Tweemaal Zes D2Houten Amber
01 Jun 10:00uMidlandia D1Victum D3Bunnik Sophia, Eva B, Simon J
01 Jun 09:00uVictum E1SGV E2Houten Koen
01 Jun 10:00uVictum E2Thor E2Houten Roosmarijn
01 Jun 09:30uDalto / Klaverblad Verzekeringen E5Victum E3DriebergenGijs MeesterLois, Nina
01 Jun 09:00uVictum F1Woudenberg F1Houten Kris
01 Jun 10:00uHemur Enge F1Victum F2AmerongenVera de JongSamuel, Jonne

week 22 : van dinsdag 4 juni 2019 t/m maandag 10 juni 2019

Datum/TijdThuisploegUitploegPlaatsScheidsrechterVervoer
05 Jun 20:10uVictum MW1Koveni MW2Houten Rianne L
05 Jun 21:00uSKF MW1Victum MW2Veenendaal regelt team onderling

week 23 : van dinsdag 11 juni 2019 t/m maandag 17 juni 2019

Datum/TijdThuisploegUitploegPlaatsScheidsrechterVervoer
15 Jun 15:30uNoviomagum 1Victum 1Nijmegen regelt team onderling
15 Jun 14:00uNoviomagum 2Victum 2Nijmegen regelt team onderling
15 Jun 11:45uVictum 3HKC 3Houten
15 Jun 11:30uVictum 4OVVO / De Kroon 5Houten
15 Jun 13:00uVictum 5Hebbes 4Houtennog te bepalen .
15 Jun 11:15uTelstar A1Victum A1Hoevelaken Sarah V, Lieke, Alysa
15 Jun 10:30uThor A1Victum A2Harmelen Sascha, Sam, Dayna
15 Jun 11:15uSKF B2Victum B1Veenendaal Milou, Lara M, Luuk O
15 Jun 10:00uKesteren B2Victum B2Kesteren Eline, Marit, Bart B
11 Jun 19:00uVictum B3De Corvers B2Houten Jerry
15 Jun 10:30uDindoa C1Victum C1Ermelo Wessel, Famke, Mirthe
15 Jun 09:30uVictum C2Sparta C1Houten Sander
15 Jun 11:15uSDO / BlijWerkt D1Victum D1Kamerik Lianne, Leana, Lize
15 Jun 10:30uSGV D1Victum D2Culemborg Stan W, Anouk M, Suzanne P
15 Jun 09:00uVictum D3DVO / Accountor D5Houten Bas
15 Jun 11:00uWoudenberg E2Victum E1Woudenberg Yara, Isabelle
15 Jun 10:00uFiducia E3Victum E2VleutenFiducia 3Mads, Imme
15 Jun 09:00uVictum E3Hemur Enge E1Houten Tristan
15 Jun 10:00uSpirit F1Victum F1Voorthuizen Siebe, Tom
15 Jun 09:00uVictum F2MIA F4Houten Anniek
12 Jun 20:10uVictum MW2Nova MW1HoutenJurrie S.