Programma deze week

Wedstrijdprogramma

week 20 : van dinsdag 21 mei 2019 t/m maandag 27 mei 2019

Datum/TijdThuisploegUitploegPlaatsScheidsrechterVervoer
25 May 15:30uNKC ’51 1Victum 1NijverdalM. van Veenregelt team onderling
25 May 14:00uDindoa 2Victum 2ErmeloM. Zantinghregelt team onderling
23 May 20:00uVictum 3Tiel ’72 4HoutenArjan van Baaren
25 May 10:00uVictum 4Animo 3Houten
25 May 11:30uVictum 5KCD 2Houten Noel
25 May 13:00uVictum 6Fiducia 5Houten Tommy
25 May 12:30uWoudenberg A1Victum A1WoudenbergM. BommeléNiek W, Oscar, Mark D
25 May 11:30uVictum A2De Corvers A1Houten Robert
25 May 14:00uESDO A2Victum A3Kockengen Lonneke, Mirjam, Iris
25 May 11:15uAnimo B1Victum B1GeldermalsenPeter de VreeLara M, Koen, Kris
25 May 13:00uHemur Enge B1Victum B2AmerongenWim-Martijn HilligehekkenJeske, Inge, Jasmijn L
25 May 10:15uVictum B3Synergo B4Houten Harm
25 May 10:00uUnitas / Perspectief C1Victum C1Harderwijk Sven D, Josephine, Jedidjah
25 May 09:15uVictum C2Synergo C2Houten Menno
25 May 10:00uTweemaal Zes D1Victum D1Maartensdijk Evy, Jada, Daphne
25 May 09:15uSynergo D2Victum D2UtrechtLisanne van ZijlWiebe, Merit, Lisa B
25 May 09:00uVictum D3Reehorst ’45 D2Houten Rik
25 May 09:00uVictum E1Animo E2Houten Mirjam
25 May 11:30uDKV Victoria E4Victum E2Diemen Dyon, Ilse J
25 May 10:00uFortissimo E4Victum E3IJsselstein Isa, Hidde J
25 May 10:00uHuizen F1Victum F1Huizen Liv, Rinske
25 May 09:00uVictum F2De Eemvogels F1Houten Nikki

week 21 : van dinsdag 28 mei 2019 t/m maandag 3 juni 2019

Datum/TijdThuisploegUitploegPlaatsScheidsrechterVervoer
01 Jun 15:30uVictum 1Rigtersbleek / Cottus 1HoutenLammert Steendam
01 Jun 14:00uVictum 2OVVO / De Kroon 3HoutenE. Lodder
01 Jun 14:00uMIA 5Victum 3Amersfoort regelt team onderling
28 May 20:30uVriendenschaar 5Victum 4Hardinxveld-GiessendamC.P. Schilperoordregelt team onderling
01 Jun 15:15uDalto / Klaverblad Verzekeringen 8Victum 5DriebergenDalto 5regelt team onderling
01 Jun 11:00uHebbes 5Victum 6Utrecht regelt team onderling
01 Jun 12:30uVictum A1MIA A1HoutenP.M. van der Meer
01 Jun 11:00uVictum A2Luno A2Houten Tommy
01 Jun 12:30uVictum A3Tweemaal Zes A2Houten
01 Jun 14:00uHet Bosch A1Victum A3Lexmond <-- FOUT PROGRAMMA !
01 Jun 11:15uVictum B1Tiel ’72 B2Houten
01 Jun 09:45uVictum B2HKC B2Houten Rianne L
01 Jun 11:45uDalto / Klaverblad Verzekeringen B3Victum B3DriebergenLeonie GiltaijAnniek, Tristan, Tessa He
27 May 19:00uVictum C1Exakwa C1HoutenR. Sparidans
01 Jun 14:00uOVVO / De Kroon C2Victum C2MaarssenLaurens KempjesIlse M, Roosmarijn, Ties K
01 Jun 09:15uVictum D1OVVO / De Kroon D1Houten David
01 Jun 10:15uVictum D2Tweemaal Zes D2Houten Amber
01 Jun 10:00uMidlandia D1Victum D3Bunnik Sophia, Eva B, Simon J
01 Jun 09:00uVictum E1SGV E2Houten Koen
01 Jun 10:00uVictum E2Thor E2Houten Roosmarijn
01 Jun 09:30uDalto / Klaverblad Verzekeringen E5Victum E3DriebergenGijs MeesterLois, Nina
01 Jun 09:00uVictum F1Woudenberg F1Houten Kris
01 Jun 10:00uHemur Enge F1Victum F2AmerongenVera de JongSamuel, Jonne

week 22 : van dinsdag 4 juni 2019 t/m maandag 10 juni 2019

Datum/TijdThuisploegUitploegPlaatsScheidsrechterVervoer
05 Jun 20:10uVictum MW1Koveni MW2Houten Rianne L
05 Jun 21:00uSKF MW1Victum MW2Veenendaal regelt team onderling

week 23 : van dinsdag 11 juni 2019 t/m maandag 17 juni 2019

Datum/TijdThuisploegUitploegPlaatsScheidsrechterVervoer
15 Jun 15:30uNoviomagum 1Victum 1Nijmegen regelt team onderling
15 Jun 14:00uNoviomagum 2Victum 2Nijmegen regelt team onderling
15 Jun 11:45uVictum 3HKC 3Houten
15 Jun 11:30uVictum 4OVVO / De Kroon 5Houten
15 Jun 13:00uVictum 5Hebbes 4Houten
15 Jun 11:15uTelstar A1Victum A1Hoevelaken Sarah V, Lieke, Alysa
15 Jun 10:30uThor A1Victum A2Harmelen Sascha, Sam, Dayna
15 Jun 11:15uSKF B2Victum B1Veenendaal Milou, Lara M, Luuk O
15 Jun 10:00uKesteren B2Victum B2Kesteren Eline, Marit, Bart B
11 Jun 19:00uVictum B3De Corvers B2Houten Jerry
15 Jun 10:30uDindoa C1Victum C1Ermelo Wessel, Famke, Mirthe
15 Jun 09:30uVictum C2Sparta C1Houten Sander
15 Jun 11:15uSDO / BlijWerkt D1Victum D1Kamerik Lianne, Leana, Anne
15 Jun 10:30uSGV D1Victum D2Culemborg Stan W, Anouk M, Suzanne P
15 Jun 09:00uVictum D3DVO / Accountor D5Houten Bas
15 Jun 11:00uWoudenberg E2Victum E1Woudenberg Yara, Isabelle
15 Jun 10:00uFiducia E3Victum E2VleutenErik de VrankrijkerMads, Imme
15 Jun 09:00uVictum E3Hemur Enge E1Houten Tristan
15 Jun 10:00uSpirit F1Victum F1Voorthuizen Siebe, Tom
15 Jun 09:00uVictum F2MIA F4Houten Anniek
12 Jun 20:10uVictum MW2Nova MW1HoutenJurrie S.