Korfbal vereniging Victum
Welkom
Korfbal vereniging Victum
Welkom
Korfbal vereniging Victum
Welkom
Dagen
Uren
Minuten
Tot ....
- AVG.jpeg

De nieuwe privacywet

Zoals je wellicht al weet , gaat op 25 mei nieuwe Europese wetgeving in rond privacy, de Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG). Ook bij KV Victum veranderd het een en ander. In dit bericht leest u meer.

- lees meer -

week 45 : van dinsdag 12 november 2019 t/m maandag 18 november 2019

Datum/TijdThuisploegUitploegPlaatsScheidsrechterVervoer
16 Nov 15:35uVictum 1Albatros 1Houten. Erik dW (TZ)
16 Nov 14:15uVictum 2Albatros 2Houten Pascal W.
16 Nov 20:20uVictum 3HKC 3Houten Aetze
16 Nov 13:20uWION 3Victum 4Rotterdam Regelt team onderling
16 Nov 19:10uVictum 5Atlantis 4Houten Noel
16 Nov 18:00uVictum 6Atlantis 5Houten Tommy
16 Nov 13:00uVictum A1Albatros A1Houten. Jochem L.
16 Nov 11:50uVictum A2ZKV A2Houten Robert
16 Nov 15:20uWageningen A4Victum A3Wageningen Larissa, Tristan, Sven M.
16 Nov 14:20uWageningen B1Victum B1Wageningen Evita, Kris, Jedidjah
16 Nov 10:40uVictum B2Gemini B1Houten Oscar
16 Nov 12:00uDe Meeuwen C1Victum C1Putten Mirthe G., Maud, Ties K.
16 Nov 16:50uVictum C2Luno C1Houten. Menno S.
16 Nov 12:00uAtlantis C2Victum C3Mijdrecht Tessa Ha., Joelle, Thom
16 Nov 09:00uTriade D1Victum D2Groot Ammers Tijl, Eva, Nina Ve.
16 Nov 09:50uVictum D3Luno D2Houten Rick B.
16 Nov 09:00uVictum E1Luno E1Houten Bart B.
16 Nov 09:00uWageningen E6Victum E2Wageningen Liv, Imme
16 Nov 11:30uWageningen E7Victum E3Wageningen Jaela, Fem
16 Nov 11:30uWageningen E8Victum E4Wageningen Vivienne, Jeremy
16 Nov 11:30uWageningen E9Victum E5Wageningen Bente W., Jasmijn D.
16 Nov 09:00uMidlandia E1Victum E6Bunnik Lotte, Mirthe F.
16 Nov 09:00uWageningen F1Victum F1Wageningen Ties R., Merel
16 Nov 09:00uVictum F3MIA F4Houten Inge
16 Nov 09:00uVictum K1Victum K1Houten Jiska

week 46 : van dinsdag 19 november 2019 t/m maandag 25 november 2019

Datum/TijdThuisploegUitploegPlaatsScheidsrechterVervoer
23 Nov 19:30uVictum 1ZKV 1HoutenH. Ruitenbeek
23 Nov 18:15uVictum 2Dindoa 3HoutenW. Kool
23 Nov 21:20uTweemaal Zes 3Victum 3Maartensdijk Regelt team onderling
23 Nov 16:40uLuno 3Victum 4Linschoten Regelt team onderling
23 Nov 17:00uVictum 6Synergo 9Houten
23 Nov 13:30uVictum A1Apeldoorn A1HoutenRonald Westerhoff
23 Nov 12:15uVictum A2HKC A1Houten
23 Nov 16:50uDe Corvers A2Victum A3Hilversum
23 Nov 14:45uVictum B1Dalto / Klaverblad Verzekeringen B2Houten
23 Nov 15:45uVictum B2Dalto / Klaverblad Verzekeringen B3Houten
23 Nov 14:00uFiducia C1Victum C1Vleuten
23 Nov 10:00uSoesterkwartier C1Victum C3Amersfoort
23 Nov 10:00uKoveni D1Victum D1Nieuwegein
23 Nov 11:15uVictum D2VIKO D1Houten
23 Nov 12:35uMidlandia D1Victum D3Bunnik
23 Nov 10:00uVictum E1Wageningen E4Houten
23 Nov 09:00uDalto / Klaverblad Verzekeringen E2Victum E2Driebergen
23 Nov 11:30uDVO / Accountor E6Victum E3Bennekom
23 Nov 09:00uVictum E4RDZ E3Houten
23 Nov 11:00uWoudenberg E3Victum E5Woudenberg
23 Nov 10:00uVictum E6ESDO E1Houten
23 Nov 09:00uVictum F2Tempo F2Houten
23 Nov 09:00uVictum F3RDZ F1Houten
20 Nov 20:00uFiducia MW1Victum MW1VleutenFiducia 3Regelt team onderling
19 Nov 21:30uDVO / Accountor MW1Victum MW2Bennekom Regelt team onderling

week 47 : van dinsdag 26 november 2019 t/m maandag 2 december 2019

Datum/TijdThuisploegUitploegPlaatsScheidsrechterVervoer
30 Nov 18:05uExcelsior 1Victum 1DelftM. MoorenRegelt team onderling
30 Nov 15:15uODIK 3Victum 2Barneveld Regelt team onderling
30 Nov 16:00uVictum 5Het Bosch 1Houten
30 Nov 14:35uKoveni 3Victum 6Nieuwegein Regelt team onderling
30 Nov 16:30uAntilopen / Lancyr Deelen A1Victum A1Leusden
30 Nov 17:30uAnimo A2Victum A2Geldermalsen
30 Nov 17:10uVictum A3Soesterkwartier A1Houten
30 Nov 14:10uWageningen B1Victum B1Wageningen
30 Nov 13:10uFortissimo B3Victum B2IJsselstein
30 Nov 14:00uVictum C1Animo C1Houten
30 Nov 13:00uVictum C2Tweemaal Zes C2Houten
30 Nov 15:00uVictum C3Midlandia C2Houten
30 Nov 12:00uVictum D1Huizen D1Houten
30 Nov 11:00uVictum D3Tweemaal Zes D2Houten
30 Nov 10:00uDKOD E1Victum E1Doorwerth
30 Nov 11:00uHet Bosch E2Victum E4Lexmond
30 Nov 10:00uVictum E5OVVO E6Houten
30 Nov 14:45uSwift E2Victum E6Amsterdam
30 Nov 10:00uVIKO F2Victum F1VianenOdette van Zelst
30 Nov 09:00uESDO F1Victum F2Kockengen
30 Nov 10:00uTelstar F2Victum F3Hoevelaken
27 Nov 21:15uVictum MW1Fortissimo MW1Houten
27 Nov 20:15uVictum MW2Koveni MW1Houten

week 48 : van dinsdag 3 december 2019 t/m maandag 9 december 2019

Datum/TijdThuisploegUitploegPlaatsScheidsrechterVervoer
07 Dec 18:00uFiducia 1Victum 1Vleuten Regelt team onderling
07 Dec 14:10uWageningen 5Victum 2Wageningen Regelt team onderling
07 Dec 14:00uVictum 3Animo 2Houten
07 Dec 15:15uVictum 4HKC 3Houten
07 Dec 19:45uVictum 6Telstar 6Houten
07 Dec 12:05uRheko A1Victum A1Rheden
07 Dec 18:30uVictum A2RDZ A1Houten
07 Dec 14:00uDOT B1Victum B1Oss
07 Dec 17:30uVictum B2Synergo B3Houten
07 Dec 16:30uVictum C1Synergo C1Houten
07 Dec 11:00uKoveni C1Victum C2Nieuwegein
07 Dec 13:00uWoudenberg D1Victum D1Woudenberg
07 Dec 13:00uVictum D2HKC D1Houten
07 Dec 12:00uVictum D3De Corvers D1Houten
07 Dec 12:20uDVO / Accountor E4Victum E1Bennekom
07 Dec 11:00uVictum E2VIKO E1Houten
07 Dec 11:00uVictum E3Dalto / Klaverblad Verzekeringen E5Houten
07 Dec 10:00uVictum E4Tweemaal Zes E2Houten
07 Dec 10:00uVictum E5KCD E1Houten
07 Dec 09:00uVictum E6Fortissimo E3Houten
07 Dec 10:00uFiducia F1Victum F1VleutenFiducia Midweek
07 Dec 09:30uKorbis F3Victum F2Waddinxveen
07 Dec 09:00uVictum F3Het Bosch F3Houten

week 49 : van dinsdag 10 december 2019 t/m maandag 16 december 2019

Datum/TijdThuisploegUitploegPlaatsScheidsrechterVervoer
14 Dec 19:30uVictum 1Synergo 1Houten
14 Dec 18:15uVictum 2Synergo 2Houten
14 Dec 16:25uSynergo 3Victum 3Utrecht Regelt team onderling
14 Dec 16:00uKVA 4Victum 4Amstelveen Regelt team onderling
14 Dec 13:30uVictum 5DOS 4Houten
14 Dec 16:40uRDZ 4Victum 6Zeist Regelt team onderling
14 Dec 11:15uVictum A1ASVD | PV Systems A1Houten
14 Dec 16:20uGemini A1Victum A2Gouda
14 Dec 12:55uSynergo A2Victum A3UtrechtWillard van der Sar
14 Dec 17:15uVictum B1DVO / Accountor B2Houten
14 Dec 17:00uDe Meeuwen B3Victum B2PuttenElize van Oostende
14 Dec 13:00uSpirit C1Victum C1Voorthuizen
14 Dec 12:30uVictum C2Synergo C2Houten
14 Dec 16:15uVictum C3HKC C1Houten
14 Dec 09:00uTweemaal Zes D1Victum D1Maartensdijk
14 Dec 10:55uSynergo D2Victum D2UtrechtPaula van Luijn
14 Dec 11:00uAntilopen / Lancyr Deelen D5Victum D3LeusdenPatrick Friebel
14 Dec 10:00uVictum E1Animo E1Houten
14 Dec 11:55uHuizen E1Victum E2Huizen
14 Dec 10:00uMIA E5Victum E3Amersfoort
14 Dec 09:30uMidlandia E1Victum E4Bunnik
14 Dec 15:00uTelstar E3Victum E5Hoevelaken
14 Dec 11:00uLuno E1Victum E6Linschoten
14 Dec 10:00uVictum F1Korbis F2Houten
14 Dec 09:00uVictum F2MIA F4Houten
14 Dec 10:00uSKF F3Victum F3Veenendaal
11 Dec 21:00uKoveni MW2Victum MW1Nieuwegein Regelt team onderling

week 50 : van dinsdag 17 december 2019 t/m maandag 23 december 2019

Datum/TijdThuisploegUitploegPlaatsScheidsrechterVervoer
21 Dec 12:45uDWS B2Victum B2Barneveld
18 Dec 21:15uVictum MW1Atlantis MW2Houten
18 Dec 20:15uVictum MW2Nova MW1Houten

week 0 : van dinsdag 31 december 2019 t/m maandag 6 januari 2020

Datum/TijdThuisploegUitploegPlaatsScheidsrechterVervoer
04 Jan 16:50uHet Bosch 1Victum 5Meerkerk Regelt team onderling

week 1 : van dinsdag 7 januari 2020 t/m maandag 13 januari 2020

Datum/TijdThuisploegUitploegPlaatsScheidsrechterVervoer
11 Jan 15:50uRWA 1Victum 1Rhoon Regelt team onderling
11 Jan 15:15uDalto / Klaverblad Verzekeringen 6Victum 2Driebergen Regelt team onderling
11 Jan 19:00uVictum 3Fortissimo 2Houten
11 Jan 17:45uVictum 4MIA 4Houten
11 Jan 17:40uAnimo 4Victum 5Geldermalsen Regelt team onderling
11 Jan 16:30uVictum 6Animo 5Houten
11 Jan 13:15uEKVA A1Victum A1Almere
11 Jan 14:00uVictum A2Dalto / Klaverblad Verzekeringen A4Houten
11 Jan 15:10uVictum A3Antilopen / Lancyr Deelen A4Houten
11 Jan 16:40uSKF B2Victum B1Veenendaal
11 Jan 13:00uVictum C1Fortissimo C1Houten
11 Jan 16:15uViking C1Victum C2Wijk bij Duurstede
11 Jan 13:10uFortissimo C3Victum C3IJsselstein
11 Jan 12:00uVictum D2Fortissimo D2Houten
11 Jan 11:00uVictum E2RDZ E1Houten
11 Jan 11:00uVictum E3Woudenberg E2Houten
11 Jan 10:00uVictum E4Koveni E3Houten
11 Jan 10:00uVictum E5Tweemaal Zes E3Houten
11 Jan 09:00uVictum E6De Eemvogels E1Houten
11 Jan 09:00uTempo F1Victum F1Alphen ad Rijn
11 Jan 09:00uVictum F3Nova F2Houten
08 Jan 20:00uOranje Nassau MW1Victum MW1Amsterdam Regelt team onderling
08 Jan 21:00uWageningen MW2Victum MW2Wageningen Regelt team onderling

week 2 : van dinsdag 14 januari 2020 t/m maandag 20 januari 2020

Datum/TijdThuisploegUitploegPlaatsScheidsrechterVervoer
18 Jan 19:40uBEP 1Victum 1Purmerend Regelt team onderling
18 Jan 13:10uSparta 2Victum 2Nijkerk Regelt team onderling
18 Jan 16:45uVictum 3Zwaluwen 2Houten
18 Jan 13:00uVictum 4DOS 3Houten
18 Jan 19:15uSynergo 9Victum 6Utrecht Regelt team onderling
18 Jan 15:30uDindoa A1Victum A1Ermelo
18 Jan 15:30uVictum A2Spirit A2Houten
18 Jan 14:15uVictum A3Het Bosch A1Houten
18 Jan 16:00uTelstar B1Victum B1Hoevelaken
18 Jan 12:00uVictum B2DWS B2Houten
18 Jan 14:00uVIKO C2Victum C2VianenEmile Valkestijn
18 Jan 11:30uKCD C1Victum C3Doorn
18 Jan 11:00uVictum D2Het Bosch D1Houten
18 Jan 10:00uSKF E4Victum E1Veenendaal
18 Jan 10:00uVictum E3SKF E5Houten
18 Jan 10:00uSynergo E3Victum E5UtrechtJesse Swank
18 Jan 09:00uVictum F1Thor F1Houten
18 Jan 09:00uVictum F2Tweemaal Zes F3Houten
15 Jan 20:15uVictum MW1Gemini MW1Houten
15 Jan 21:15uVictum MW2VIKO MW1Houten

week 3 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020

Datum/TijdThuisploegUitploegPlaatsScheidsrechterVervoer
25 Jan 19:30uVictum 1Spirit 1Houten
25 Jan 18:15uVictum 2Spirit 2Houten
25 Jan 16:40uOost-Arnhem 4Victum 3Arnhem Regelt team onderling
25 Jan 19:40uWoudenberg 3Victum 4Woudenberg Regelt team onderling
25 Jan 16:55uVictum 5Tweemaal Zes 4Houten
25 Jan 14:30uVictum A1Spirit A1Houten
25 Jan 11:10uSoesterkwartier A1Victum A3Amersfoort
25 Jan 15:45uVictum B1Spirit B1Houten
25 Jan 12:15uEKVA B1Victum B2Almere
25 Jan 16:15uWoudenberg C1Victum C1Woudenberg
25 Jan 13:15uVictum C2RDZ C1Houten
25 Jan 12:15uVictum C3De Corvers C2Houten
25 Jan 11:15uVictum D1Tweemaal Zes D1Houten
25 Jan 13:20uAnimo D2Victum D2Geldermalsen
25 Jan 10:15uVictum D3Antilopen / Lancyr Deelen D5Houten
25 Jan 09:00uVictum E1Dalto / Klaverblad Verzekeringen E3Houten
25 Jan 09:00uVictum E2Koveni E1Houten
25 Jan 09:00uWageningen E7Victum E3Wageningen
25 Jan 13:30uDOS E1Victum E4Maartensdijk
25 Jan 10:00uFiducia E6Victum E6VleutenFiducia A1
25 Jan 09:30uVriendenschaar F2Victum F1Bodegraven
25 Jan 09:00uOVVO F2Victum F2Maarssen
25 Jan 12:30uDOS F2Victum F3Maartensdijk
22 Jan 20:00uThor MW1Victum MW1Harmelen Regelt team onderling
22 Jan 20:00uBMC MW1Victum MW2Berlicum Regelt team onderling

week 4 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020

Datum/TijdThuisploegUitploegPlaatsScheidsrechterVervoer
01 Feb 19:30uZKV 1Victum 1Zaandam Regelt team onderling
01 Feb 19:40uDindoa 3Victum 2Ermelo Regelt team onderling
01 Feb 16:35uVictum 3Tweemaal Zes 3Houten
01 Feb 15:25uVictum 4Luno 3Houten
01 Feb 17:45uVictum 5Woudenberg 5Houten
01 Feb 16:05uMIA 9Victum 6Amersfoort Regelt team onderling
01 Feb 17:00uApeldoorn A1Victum A1Apeldoorn
01 Feb 14:40uHKC A1Victum A2Utrecht
01 Feb 13:15uVictum A3MIA A3Houten
01 Feb 13:00uDalto / Klaverblad Verzekeringen B2Victum B1Driebergen
01 Feb 12:00uDalto / Klaverblad Verzekeringen B3Victum B2Driebergen
01 Feb 14:25uVictum C1Fiducia C1Houten
01 Feb 12:15uVictum C3Soesterkwartier C1Houten
01 Feb 11:15uVictum D1Koveni D1Houten
01 Feb 13:00uVIKO D1Victum D2VianenJoost van Harten
01 Feb 14:00uKoveni D2Victum D3Nieuwegein
01 Feb 10:05uWageningen E4Victum E1Wageningen
01 Feb 10:00uVictum E2Dalto / Klaverblad Verzekeringen E2Houten
01 Feb 10:00uVictum E3DVO / Accountor E6Houten
01 Feb 11:30uRDZ E3Victum E4Zeist
01 Feb 09:00uVictum E5Woudenberg E3Houten
01 Feb 09:00uESDO E1Victum E6Kockengen
01 Feb 09:00uTempo F2Victum F2Alphen ad Rijn
01 Feb 11:30uRDZ F1Victum F3Zeist
29 Jan 21:15uVictum MW1Fiducia MW1Houten
29 Jan 20:15uVictum MW2DVO / Accountor MW1Houten

week 5 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020

Datum/TijdThuisploegUitploegPlaatsScheidsrechterVervoer
08 Feb 19:35uVictum 1Excelsior 1Houten
08 Feb 18:15uVictum 2ODIK 3Houten
08 Feb 15:15uWoudenberg 5Victum 5Woudenberg Regelt team onderling
08 Feb 20:50uVictum 6Koveni 3Houten
08 Feb 14:30uVictum A1Antilopen / Lancyr Deelen A1Houten
08 Feb 13:15uVictum A2Animo A2Houten
08 Feb 13:00uAntilopen / Lancyr Deelen A4Victum A3Leusden
08 Feb 15:45uVictum B1Wageningen B1Houten
08 Feb 17:00uVictum B2Fortissimo B3Houten
08 Feb 15:15uAnimo C1Victum C1Geldermalsen
08 Feb 11:00uTweemaal Zes C2Victum C2Maartensdijk
08 Feb 11:00uMidlandia C2Victum C3Bunnik
08 Feb 13:00uHuizen D1Victum D1Huizen
08 Feb 12:15uVictum D3Viking D1Houten
08 Feb 11:00uVictum E1DKOD E1Houten
08 Feb 11:00uVictum E4Het Bosch E2Houten
08 Feb 10:00uOVVO E6Victum E5Maarssen
08 Feb 10:00uVictum E6Swift E2Houten
08 Feb 10:00uVictum F1VIKO F2Houten
08 Feb 09:00uVictum F2ESDO F1Houten
08 Feb 09:00uVictum F3Telstar F2Houten
05 Feb 20:00uFortissimo MW1Victum MW1IJsselstein Regelt team onderling
05 Feb 21:00uKoveni MW1Victum MW2Nieuwegein Regelt team onderling

week 6 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020

Datum/TijdThuisploegUitploegPlaatsScheidsrechterVervoer
15 Feb 19:30uVictum 1Fiducia 1Houten
15 Feb 18:15uVictum 2Wageningen 5Houten
15 Feb 18:40uAnimo 2Victum 3Geldermalsen Regelt team onderling
15 Feb 19:40uHKC 3Victum 4Utrecht Regelt team onderling
15 Feb 18:20uFiducia 5Victum 5VleutenFloris BroekemaRegelt team onderling
15 Feb 15:00uVictum A1Rheko A1Houten
15 Feb 13:30uRDZ A1Victum A2Zeist
15 Feb 17:15uVictum B1DOT B1Houten
15 Feb 12:00uSynergo C1Victum C1Utrecht
15 Feb 14:00uVictum C2Koveni C1Houten
15 Feb 16:10uVictum D1Woudenberg D1Houten
15 Feb 10:10uHKC D1Victum D2Utrecht
15 Feb 15:15uViking D1Victum D3Wijk bij Duurstede
15 Feb 11:00uVictum E1DVO / Accountor E4Houten
15 Feb 11:00uVIKO E1Victum E2VianenEke Janssen
15 Feb 09:00uDalto / Klaverblad Verzekeringen E5Victum E3Driebergen
15 Feb 12:30uTweemaal Zes E2Victum E4Maartensdijk
15 Feb 09:30uKCD E1Victum E5Doorn
15 Feb 11:00uFortissimo E3Victum E6IJsselstein
15 Feb 11:00uVictum F1Fiducia F1Houten
15 Feb 10:00uVictum F2Korbis F3Houten
15 Feb 10:00uHet Bosch F3Victum F3Lexmond
12 Feb 20:15uVictum MW1Koveni MW2Houten

week 7 : van dinsdag 18 februari 2020 t/m maandag 24 februari 2020

Datum/TijdThuisploegUitploegPlaatsScheidsrechterVervoer
22 Feb 17:10uTelstar 6Victum 6Hoevelaken Regelt team onderling
22 Feb 11:50uMIA D2Victum D1Amersfoort
22 Feb 10:00uSKF E3Victum E2Veenendaal

week 9 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020

Datum/TijdThuisploegUitploegPlaatsScheidsrechterVervoer
07 Mar 16:30uSynergo 1Victum 1Utrecht Regelt team onderling
07 Mar 15:00uSynergo 2Victum 2Utrecht Regelt team onderling
07 Mar 20:50uVictum 3Synergo 3Houten
07 Mar 19:40uVictum 4KVA 4Houten
07 Mar 16:15uDOS 4Victum 5Maartensdijk Regelt team onderling
07 Mar 18:30uVictum 6RDZ 4Houten
07 Mar 13:00uASVD | PV Systems A1Victum A1Dronten
07 Mar 14:00uVictum A2Gemini A1Houten
07 Mar 15:15uVictum A3Synergo A2Houten
07 Mar 14:15uDVO / Accountor B2Victum B1Bennekom
07 Mar 17:30uVictum B2De Meeuwen B3Houten
07 Mar 16:30uVictum C1Spirit C1Houten
07 Mar 10:45uSynergo C2Victum C2UtrechtTwan van Straaten
07 Mar 10:05uHKC C1Victum C3Utrecht
07 Mar 13:00uVictum D2Synergo D2Houten
07 Mar 12:00uVictum D3Midlandia D1Houten
07 Mar 10:00uAnimo E1Victum E1Geldermalsen
07 Mar 11:00uVictum E2Huizen E1Houten
07 Mar 11:00uVictum E3MIA E5Houten
07 Mar 10:00uVictum E4Midlandia E1Houten
07 Mar 10:00uVictum E5Telstar E3Houten
07 Mar 09:00uVictum E6Luno E1Houten
07 Mar 09:00uKorbis F2Victum F1Gouda
07 Mar 11:00uMIA F4Victum F2Amersfoort
07 Mar 09:00uVictum F3SKF F3Houten
03 Mar 21:00uAtlantis MW2Victum MW1Mijdrecht Regelt team onderling
04 Mar 20:00uNova MW1Victum MW2De BiltStijn PaauwRegelt team onderling

week 10 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020

Datum/TijdThuisploegUitploegPlaatsScheidsrechterVervoer
14 Mar 19:30uVictum 1RWA 1Houten
14 Mar 18:15uVictum 2Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6Houten
14 Mar 16:35uFortissimo 2Victum 3IJsselstein Regelt team onderling
14 Mar 18:40uMIA 4Victum 4Amersfoort Regelt team onderling
14 Mar 20:50uVictum 5Animo 4Houten
14 Mar 16:25uAnimo 5Victum 6Geldermalsen Regelt team onderling
14 Mar 14:15uVictum A1EKVA A1Houten
14 Mar 13:10uDalto / Klaverblad Verzekeringen A4Victum A2Driebergen
14 Mar 15:10uMIA A3Victum A3Amersfoort
14 Mar 15:30uVictum B1SKF B2Houten
14 Mar 16:45uVictum B2EKVA B1Houten
14 Mar 13:05uFortissimo C1Victum C1IJsselstein
14 Mar 13:15uVictum C2Viking C1Houten
14 Mar 12:15uVictum C3Fortissimo C3Houten
14 Mar 11:15uVictum D1Fiducia D1Houten
14 Mar 12:00uFortissimo D2Victum D2IJsselstein
14 Mar 12:30uDe Corvers D1Victum D3Hilversum
14 Mar 11:30uRDZ E1Victum E2Zeist
14 Mar 11:00uWoudenberg E2Victum E3Woudenberg
14 Mar 11:40uKoveni E3Victum E4Nieuwegein
14 Mar 13:30uTweemaal Zes E3Victum E5Maartensdijk
14 Mar 13:15uDe Eemvogels E1Victum E6SoestAgnes Kraaikamp
14 Mar 10:00uVictum F1Tempo F1Houten
14 Mar 13:00uNova F2Victum F3De Bilt
11 Mar 21:15uVictum MW1Oranje Nassau MW1Houten
11 Mar 20:15uVictum MW2Wageningen MW2Houten

week 11 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020

Datum/TijdThuisploegUitploegPlaatsScheidsrechterVervoer
21 Mar 19:30uVictum 1BEP 1Houten
21 Mar 18:15uVictum 2Sparta 2Houten
21 Mar 12:00uZwaluwen 2Victum 3Zevenaar Regelt team onderling
21 Mar 16:55uDOS 3Victum 4Maartensdijk Regelt team onderling
21 Mar 20:50uVictum 5Fiducia 5Houten
21 Mar 13:30uVictum A1Dindoa A1Houten
21 Mar 12:15uSpirit A2Victum A2Voorthuizen
21 Mar 15:30uHet Bosch A1Victum A3Meerkerk
21 Mar 14:45uVictum B1Telstar B1Houten
21 Mar 16:45uVictum C2VIKO C2Houten
21 Mar 15:45uVictum C3KCD C1Houten
21 Mar 12:15uVictum D1MIA D2Houten
21 Mar 12:00uHet Bosch D1Victum D2Meerkerk
21 Mar 11:15uVictum D3Koveni D2Houten
21 Mar 10:00uVictum E1SKF E4Houten
21 Mar 09:00uVictum E2SKF E3Houten
21 Mar 09:00uSKF E5Victum E3Veenendaal
21 Mar 09:00uVictum E5Synergo E3Houten
21 Mar 10:00uThor F1Victum F1Harmelen
21 Mar 11:30uTweemaal Zes F3Victum F2Maartensdijk
19 Mar 21:00uGemini MW1Victum MW1Gouda Regelt team onderling
19 Mar 21:15uVIKO MW1Victum MW2Vianen Regelt team onderling

week 12 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020

Datum/TijdThuisploegUitploegPlaatsScheidsrechterVervoer
28 Mar 20:25uSpirit 1Victum 1Voorthuizen Regelt team onderling
28 Mar 19:05uSpirit 2Victum 2Voorthuizen Regelt team onderling
28 Mar 15:25uVictum 3Oost-Arnhem 4Houten
28 Mar 16:45uVictum 4Woudenberg 3Houten
28 Mar 14:10uTweemaal Zes 4Victum 5Maartensdijk Regelt team onderling
28 Mar 18:00uVictum 6MIA 9Houten
28 Mar 16:40uSpirit A1Victum A1Voorthuizen
28 Mar 14:15uVictum A3De Corvers A2Houten
28 Mar 15:40uSpirit B1Victum B1Voorthuizen
28 Mar 12:00uSynergo B3Victum B2UtrechtTwan van Straaten
28 Mar 13:15uVictum C1Woudenberg C1Houten
28 Mar 15:00uRDZ C1Victum C2Zeist
28 Mar 14:40uDe Corvers C2Victum C3Hilversum
28 Mar 15:00uFiducia D1Victum D1VleutenLeon Rotscheid
28 Mar 12:15uVictum D2Animo D2Houten
28 Mar 12:10uTweemaal Zes D2Victum D3Maartensdijk
28 Mar 09:00uDalto / Klaverblad Verzekeringen E3Victum E1Driebergen
28 Mar 10:00uKoveni E1Victum E2Nieuwegein
28 Mar 11:00uVictum E3Wageningen E7Houten
28 Mar 11:00uVictum E4DOS E1Houten
28 Mar 10:00uVictum E6Fiducia E6Houten
28 Mar 10:00uVictum F1Vriendenschaar F2Houten
28 Mar 09:00uVictum F2OVVO F2Houten
28 Mar 09:00uVictum F3DOS F2Houten
25 Mar 20:15uVictum MW1Thor MW1Houten
25 Mar 21:15uVictum MW2BMC MW1Houten

Sponsors

  1. Reservering Bestuurskamer G-Team

    za 16 november om 11:00 - 12:00
  2. Sinterklaas

    vr 29 november om 08:00 - 17:00
  3. Klaverjassen

    vr 29 november om 20:00 - 23:30
  4. Nieuwjaarsgala

    10-01-2020 om 20:00 - 23:30
  5. Klaverjassen

    24-01-2020 om 20:00 - 23:30

Sponsorkliks

Facebook