Victum 4

Trainer: Vacature

Dames:
Megan
Renske
Hananja
Bianca

Heren:
Robin
Sander
Sjoerd
Maarten
Willem-Jan

Victum 4

Standen en uitslagen

KNKV Reserve 4e klasse J

1R4JODIK 46600121456184
2R4JVictum 46501101046737
3R4JRDZ 2631279396-3
4R4JUnitas / Perspectief 46303697103-6
5R4JDVO / Accountor 7620448889-1
6R4JSparta 3611436890-22
7R4JSynergo 56114370105-35
8R4JDOS 36114378132-54

Dag/TijdWedstrijdUitslagOpmerking
zaterdag 19 januari 2019
19/01 13:20Sparta 3 – RDZ 210 – 17
19/01 15:30DVO / Accountor 7 – DOS 322 – 15
19/01 17:15Unitas / Perspectief 4 – Victum 411 – 16
19/01 14:10Synergo 5 – ODIK 47 – 30
zaterdag 12 januari 2019
12/01 16:55DOS 3 – Sparta 312 – 10
12/01 14:20Victum 4 – Synergo 511 – 5
12/01 13:10ODIK 4 – Unitas / Perspectief 426 – 10
12/01 13:30RDZ 2 – DVO / Accountor 717 – 16
zaterdag 29 december 2018
29/12 13:45DOS 3 – ODIK 410 – 30
zaterdag 15 december 2018
15/12 17:40Synergo 5 – DOS 324 – 17
15/12 20:00Sparta 3 – Unitas / Perspectief 413 – 18
15/12 14:30RDZ 2 – Victum 413 – 15
15/12 13:00ODIK 4 – DVO / Accountor 715 – 9
zaterdag 8 december 2018
08/12 17:30Unitas / Perspectief 4 – RDZ 214 – 17
08/12 16:30Victum 4 – Sparta 320 – 11
08/12 20:05DVO / Accountor 7 – Synergo 511 – 10
zaterdag 1 december 2018
01/12 17:20Victum 4 – DOS 329 – 7
01/12 13:30RDZ 2 – ODIK 412 – 24
01/12 17:30Sparta 3 – Synergo 512 – 12
01/12 13:30Unitas / Perspectief 4 – DVO / Accountor 720 – 19
zaterdag 24 november 2018
24/11 17:00DOS 3 – RDZ 217 – 17
24/11 19:20DVO / Accountor 7 – Sparta 311 – 12
24/11 14:10Synergo 5 – Unitas / Perspectief 412 – 24
24/11 13:15ODIK 4 – Victum 420 – 13

Datum/TijdWedstrijdLocatieScheidsrechterVerzameltijdVervoer
week 3 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
26/01 16:40Victum 4 – DVO / Accountor 7Weteringhoek, HoutenJohn Loeve15:40
week 4 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
02/02 18:20Victum 4 – ODIK 4Weteringhoek, HoutenPascal Werensteijn17:20
week 5 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
09/02 17:45DOS 3 – Victum 4De Vierstee, Maartensdijk 16:25Zelf
week 6 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
16/02 20:15Sparta 3 – Victum 4Watergoor, Nijkerk 18:45Zelf
week 9 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
09/03 16:20Victum 4 – RDZ 2Weteringhoek, Houten 15:20
week 10 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
16/03 19:00Synergo 5 – Victum 4Loevenhoutsedijk, Utrecht 17:40Zelf
week 11 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
23/03 16:40Victum 4 – Unitas / Perspectief 4Weteringhoek, Houten 15:40
week 12 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
30/03 21:20DVO / Accountor 7 – Victum 4DVO-hal, Bennekom 19:45Zelf

Het laatste nieuws

Teamindeling 2018-2019

Update 17-06: Afgelopen week zijn er selectietrainingen geweest voor de B en A. De uitkomsten van deze selectietrainingen zijn verwerkt in de huidige indelingen. Update 14-06:

Lees verder