Victum A1

Trainers: Tanja & Megan

Dames:
Laura
Julia
Lieke
Nina
Sarah

Heren:
Niek
Teun
Mark
Jens
Oscar

- Victum_A1_2018-2019.jpg
Victum A1

Standen en uitslagen

A-junioren 1e klasse C

1A1CWoudenberg A1129302127820672
1A1CVictum A11210112125317380
2A1CAntilopen / Lancyr Deelen A1129212025018070
3A1CSpirit A112507101841840
4A1CMIA A1124179173180-7
5A1CDindoa A1124088172181-9
6A1CODIK A1122195134202-68
7A1CTelstar A11210112147285-138

Dag/TijdWedstrijdUitslagOpmerking
zaterdag 16 maart 2019
16/03 16:50Victum A1 – Woudenberg A123 – 24
16/03 16:45MIA A1 – Antilopen / Lancyr Deelen A117 – 22
16/03 15:35Spirit A1 – Telstar A120 – 7
16/03 15:10Dindoa A1 – ODIK A117 – 9
zaterdag 9 maart 2019
09/03 18:15Telstar A1 – Victum A110 – 22
09/03 16:45MIA A1 – ODIK A116 – 7
09/03 15:15Woudenberg A1 – Antilopen / Lancyr Deelen A119 – 19
09/03 15:05Dindoa A1 – Spirit A111 – 10
zaterdag 16 februari 2019
16/02 17:10Spirit A1 – Woudenberg A122 – 25
16/02 16:45Victum A1 – MIA A120 – 9
16/02 16:45Antilopen / Lancyr Deelen A1 – Dindoa A117 – 12
16/02 15:30ODIK A1 – Telstar A116 – 12
zaterdag 9 februari 2019
09/02 19:00Telstar A1 – Woudenberg A116 – 33
09/02 16:45MIA A1 – Dindoa A113 – 10
09/02 16:45Victum A1 – Spirit A124 – 17
09/02 15:30ODIK A1 – Antilopen / Lancyr Deelen A116 – 20
zaterdag 2 februari 2019
02/02 17:50Spirit A1 – MIA A112 – 11
02/02 17:15Woudenberg A1 – ODIK A121 – 10
02/02 16:15Dindoa A1 – Victum A112 – 17
02/02 12:20Antilopen / Lancyr Deelen A1 – Telstar A132 – 13
zaterdag 26 januari 2019
26/01 18:40Antilopen / Lancyr Deelen A1 – Victum A115 – 19
26/01 18:10Telstar A1 – Dindoa A112 – 19
26/01 15:30ODIK A1 – Spirit A112 – 20
26/01 15:15Woudenberg A1 – MIA A122 – 17
zaterdag 19 januari 2019
19/01 16:45Victum A1 – ODIK A124 – 6
19/01 16:45MIA A1 – Telstar A123 – 7
19/01 15:10Spirit A1 – Antilopen / Lancyr Deelen A110 – 16
19/01 15:05Dindoa A1 – Woudenberg A118 – 20
zaterdag 12 januari 2019
12/01 18:15Telstar A1 – Spirit A115 – 19
12/01 17:30Antilopen / Lancyr Deelen A1 – MIA A123 – 12
12/01 16:15Woudenberg A1 – Victum A115 – 15
12/01 15:30ODIK A1 – Dindoa A113 – 11
zaterdag 5 januari 2019
05/01 16:30Telstar A1 – ODIK A112 – 9
zaterdag 15 december 2018
15/12 17:10Spirit A1 – Dindoa A111 – 10
15/12 16:45Victum A1 – Telstar A126 – 15
15/12 16:40Antilopen / Lancyr Deelen A1 – Woudenberg A122 – 22
15/12 15:30ODIK A1 – MIA A112 – 12
zaterdag 8 december 2018
08/12 16:45MIA A1 – Victum A113 – 19
08/12 15:15Woudenberg A1 – Spirit A117 – 15
08/12 14:10Dindoa A1 – Antilopen / Lancyr Deelen A117 – 21
zaterdag 1 december 2018
01/12 15:15Dindoa A1 – MIA A114 – 12
01/12 15:15Woudenberg A1 – Telstar A140 – 17
01/12 15:10Spirit A1 – Victum A116 – 18
01/12 12:20Antilopen / Lancyr Deelen A1 – ODIK A117 – 12
zaterdag 24 november 2018
24/11 17:00Telstar A1 – Antilopen / Lancyr Deelen A111 – 26
24/11 16:45Victum A1 – Dindoa A126 – 21
24/11 16:45MIA A1 – Spirit A118 – 12
24/11 15:40ODIK A1 – Woudenberg A112 – 20

Datum/TijdWedstrijdLocatieScheidsrechterVerzameltijdVervoer
week 11 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
23/03 14:15ODIK A1 – Victum A1Oosterbos, BarneveldR.J. Bekkers12:30Vree, de Romph, Geijtenbeek
week 12 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
30/03 16:10Victum A1 – Antilopen / Lancyr Deelen A1Weteringhoek, Houten 15:15

Het laatste nieuws

Teamindeling 2018-2019

Update 17-06: Afgelopen week zijn er selectietrainingen geweest voor de B en A. De uitkomsten van deze selectietrainingen zijn verwerkt in de huidige indelingen. Update 14-06:

Lees verder