Victum A1

Trainers: Tanja & Megan

Dames:
Laura
Julia
Lieke
Nina
Sarah

Heren:
Niek
Tean
Mark
Jens
Oscar

- Victum_A1_2018-2019.jpg
Victum A1

Standen en uitslagen

A-junioren 1e klasse C

1A1CVictum A16510111288642
2A1CAntilopen / Lancyr Deelen A16510111258441
3A1CWoudenberg A16420101349935
4A1CMIA A16213590873
5A1CSpirit A1620448394-11
6A1CODIK A1611436496-32
7A1CDindoa A16105291103-12
8A1CTelstar A16105277143-66

Dag/TijdWedstrijdUitslagOpmerking
zaterdag 19 januari 2019
19/01 16:45MIA A1 – Telstar A123 – 7
19/01 16:45Victum A1 – ODIK A124 – 6
19/01 15:10Spirit A1 – Antilopen / Lancyr Deelen A110 – 16
19/01 15:05Dindoa A1 – Woudenberg A118 – 20
zaterdag 12 januari 2019
12/01 18:15Telstar A1 – Spirit A115 – 19
12/01 17:30Antilopen / Lancyr Deelen A1 – MIA A123 – 12
12/01 16:15Woudenberg A1 – Victum A115 – 15
12/01 15:30ODIK A1 – Dindoa A113 – 11
zaterdag 5 januari 2019
05/01 16:30Telstar A1 – ODIK A112 – 9
zaterdag 15 december 2018
15/12 17:10Spirit A1 – Dindoa A111 – 10
15/12 16:45Victum A1 – Telstar A126 – 15
15/12 16:40Antilopen / Lancyr Deelen A1 – Woudenberg A122 – 22
15/12 15:30ODIK A1 – MIA A112 – 12
zaterdag 8 december 2018
08/12 16:45MIA A1 – Victum A113 – 19
08/12 15:15Woudenberg A1 – Spirit A117 – 15
08/12 14:10Dindoa A1 – Antilopen / Lancyr Deelen A117 – 21
zaterdag 1 december 2018
01/12 15:15Dindoa A1 – MIA A114 – 12
01/12 15:15Woudenberg A1 – Telstar A140 – 17
01/12 15:10Spirit A1 – Victum A116 – 18
01/12 12:20Antilopen / Lancyr Deelen A1 – ODIK A117 – 12
zaterdag 24 november 2018
24/11 17:00Telstar A1 – Antilopen / Lancyr Deelen A111 – 26
24/11 16:45Victum A1 – Dindoa A126 – 21
24/11 16:45MIA A1 – Spirit A118 – 12
24/11 15:40ODIK A1 – Woudenberg A112 – 20

Datum/TijdWedstrijdLocatieScheidsrechterVerzameltijdVervoer
week 3 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
26/01 18:40Antilopen / Lancyr Deelen A1 – Victum A1Sportcentrum Buiningpark, LeusdenMyka Willemse17:10Werensteijn, Elderhorst, Geijtenbeek
week 4 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
02/02 16:15Dindoa A1 – Victum A1Dindoa-hal, ErmeloH. Bruins14:35van Wiggen, Nijen Twilhaar, van der Doelen
week 5 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
09/02 16:45Victum A1 – Spirit A1Weteringhoek, HoutenAard Brouwer15:45
week 6 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
16/02 16:45Victum A1 – MIA A1Weteringhoek, HoutenS. van Beek15:45
week 9 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
09/03 18:15Telstar A1 – Victum A1De Slag, Hoevelaken 16:45van Wiggen, Elderhorst, van Deursen
week 10 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
16/03 16:50Victum A1 – Woudenberg A1Weteringhoek, Houten 15:50
week 11 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
23/03 14:15ODIK A1 – Victum A1Oosterbos, Barneveld 12:35Vree, de Romph, Geijtenbeek
week 12 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
30/03 16:10Victum A1 – Antilopen / Lancyr Deelen A1Weteringhoek, Houten 15:10

Het laatste nieuws

Teamindeling 2018-2019

Update 17-06: Afgelopen week zijn er selectietrainingen geweest voor de B en A. De uitkomsten van deze selectietrainingen zijn verwerkt in de huidige indelingen. Update 14-06:

Lees verder

Zomertrainingen

Wil jij ook fit de zomer door komen. Vanaf dit jaar is het mogelijk om de hele zomer door te blijven trainen. Het is het

Lees verder