Victum B3

Trainers: Mattie, Jeroen & Els

Dames:
Anniek
Jasmijn V.
Larissa
Lieske
Noa
Tessa

Heren:
Tristen
Marco
Mylan

- Victum_B3_2018-2019.jpg
Victum B3

Standen en uitslagen

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 058

1B-058RDZ B29900181374097
2B-058De Eemvogels B11063115885137
3B-058Soesterkwartier B21171315844935
4B-058MIA B31033496171-10
5B-058Synergo B41023575580-25
6B-058SKF B511227655112-57
7B-058Victum B39009027104-77

Dag/TijdWedstrijdUitslagOpmerking
zaterdag 16 maart 2019
16/03 13:10Victum B3 – RDZ B2rdz geen team
16/03 11:00Soesterkwartier B2 – MIA B38 – 2
16/03 15:00SKF B5 – Synergo B43 – 3
zaterdag 9 maart 2019
09/03 13:20RDZ B2 – MIA B314 – 9
09/03 13:45De Eemvogels B1 – Synergo B48 – 8
09/03 11:00Soesterkwartier B2 – SKF B57 – 5
zaterdag 2 maart 2019
02/03 14:00SKF B5 – De Eemvogels B17 – 13
zaterdag 23 februari 2019
23/02 15:00SKF B5 – Victum B38 – 4
zaterdag 16 februari 2019
16/02 12:10Victum B3 – Soesterkwartier B21 – 12
16/02 12:00MIA B3 – SKF B56 – 6
zaterdag 9 februari 2019
09/02 11:00Soesterkwartier B2 – RDZ B25 – 8
09/02 13:20Victum B3 – De Eemvogels B11 – 12
09/02 12:00Synergo B4 – MIA B35 – 5
zaterdag 2 februari 2019
02/02 13:00De Eemvogels B1 – Soesterkwartier B26 – 5
02/02 11:15RDZ B2 – Synergo B421 – 4
zaterdag 26 januari 2019
26/01 13:00Synergo B4 – De Eemvogels B13 – 11
26/01 11:15RDZ B2 – Soesterkwartier B214 – 5
26/01 13:00MIA B3 – Victum B39 – 7
zaterdag 19 januari 2019
19/01 15:00SKF B5 – RDZ B23 – 24
19/01 18:00Victum B3 – Synergo B43 – 11
19/01 13:00De Eemvogels B1 – MIA B36 – 6
zaterdag 12 januari 2019
12/01 13:00MIA B3 – Soesterkwartier B21 – 7
12/01 11:15RDZ B2 – Victum B322 – 3
12/01 13:00Synergo B4 – SKF B59 – 5
zaterdag 22 december 2018
22/12 17:00SKF B5 – MIA B32 – 12
zaterdag 15 december 2018
15/12 12:00MIA B3 – RDZ B23 – 13
15/12 12:00Synergo B4 – Soesterkwartier B24 – 6
15/12 14:10De Eemvogels B1 – SKF B517 – 5
zaterdag 8 december 2018
08/12 13:15RDZ B2 – De Eemvogels B111 – 3
08/12 11:00Soesterkwartier B2 – Victum B312 – 3
zaterdag 1 december 2018
01/12 12:15SKF B5 – Soesterkwartier B22 – 14
01/12 13:00De Eemvogels B1 – Victum B39 – 2
01/12 11:00MIA B3 – Synergo B48 – 3
zaterdag 24 november 2018
24/11 11:00Soesterkwartier B2 – De Eemvogels B13 – 3
24/11 11:00Synergo B4 – RDZ B25 – 10
24/11 12:00Victum B3 – SKF B53 – 9

Datum/TijdWedstrijdLocatieScheidsrechterVerzameltijdVervoer
week 11 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
23/03 13:10Synergo B4 – Victum B3Loevenhoutsedijk, UtrechtPaula van Luijn11:45van de Werken, de Haan, de Munck
week 12 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
30/03 14:00Victum B3 – MIA B3Weteringhoek, Houten 13:00

Het laatste nieuws

Teamindeling 2018-2019

Update 17-06: Afgelopen week zijn er selectietrainingen geweest voor de B en A. De uitkomsten van deze selectietrainingen zijn verwerkt in de huidige indelingen. Update 14-06:

Lees verder

Zomertrainingen

Wil jij ook fit de zomer door komen. Vanaf dit jaar is het mogelijk om de hele zomer door te blijven trainen. Het is het

Lees verder