Victum C1

Trainers: Maarten & Karen

Dames:
Famke
Mirthe
Jedidjah
Josephine
Evita
Anouk

Heren:
Bryant
Sven
Wessel
Thijs

- Victum_C1_2018-2019.jpg
Victum C1

Standen en uitslagen

C-aspiranten 2e klasse B

1C2BVictum C1650110725121
2C2BDVO / Accountor C264028694128
3C2BDe Meeuwen C26402851456
4C2BOKV C16303659527
5C2BGroen Geel C26303651492
6C2BTweemaal Zes C1630364850-2
7C2BApollo C16204456515
8C2BBEP C2600602390-67

Dag/TijdWedstrijdUitslagOpmerking
zaterdag 19 januari 2019
19/01 17:00Groen Geel C2 – Victum C18 – 9
19/01 17:00Apollo C1 – DVO / Accountor C27 – 15
19/01 11:00OKV C1 – De Meeuwen C212 – 4
19/01 10:35Tweemaal Zes C1 – BEP C213 – 3
zaterdag 12 januari 2019
12/01 14:00DVO / Accountor C2 – Tweemaal Zes C114 – 3
12/01 13:35BEP C2 – Apollo C14 – 20
12/01 12:00Victum C1 – OKV C112 – 10
12/01 14:00De Meeuwen C2 – Groen Geel C28 – 6
zaterdag 15 december 2018
15/12 15:00De Meeuwen C2 – Apollo C18 – 6
15/12 12:10BEP C2 – Victum C16 – 18
15/12 12:00OKV C1 – DVO / Accountor C214 – 10
15/12 09:40Tweemaal Zes C1 – Groen Geel C27 – 8
zaterdag 8 december 2018
08/12 16:00Apollo C1 – OKV C19 – 5
08/12 13:10Victum C1 – Tweemaal Zes C112 – 7
08/12 13:00DVO / Accountor C2 – De Meeuwen C29 – 4
08/12 13:00Groen Geel C2 – BEP C211 – 6
zaterdag 1 december 2018
01/12 13:00Victum C1 – DVO / Accountor C212 – 7
01/12 12:00Groen Geel C2 – Apollo C111 – 8
01/12 09:40Tweemaal Zes C1 – OKV C110 – 7
01/12 15:20BEP C2 – De Meeuwen C23 – 14
zaterdag 24 november 2018
24/11 17:00Apollo C1 – Tweemaal Zes C16 – 8
24/11 12:00De Meeuwen C2 – Victum C113 – 9
24/11 13:00DVO / Accountor C2 – BEP C214 – 1
24/11 11:10OKV C1 – Groen Geel C211 – 7

Datum/TijdWedstrijdLocatieScheidsrechterVerzameltijdVervoer
week 3 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
26/01 12:00Victum C1 – Apollo C1Weteringhoek, HoutenJ. Vos11:00
week 4 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
02/02 13:00Victum C1 – De Meeuwen C2Weteringhoek, HoutenJ. Willemse12:00
week 5 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
09/02 12:00DVO / Accountor C2 – Victum C1DVO-hal, Bennekom 10:25van Hoornaar, Goudkade, den Hertog
week 6 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
16/02 10:00Tweemaal Zes C1 – Victum C1De Vierstee, Maartensdijk 08:40Donker, Bochane, Nell
week 9 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
09/03 13:00Victum C1 – BEP C2Weteringhoek, HoutenRobin Ariëns12:00
week 10 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
16/03 12:00OKV C1 – Victum C1Oostzaan, Oostzaan 10:10van der Zande, Groenewoud, den Hertog
week 11 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
23/03 12:00Victum C1 – Groen Geel C2Weteringhoek, HoutenMenno Smit11:00
week 12 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
30/03 15:00Apollo C1 – Victum C1Deimos, Heerhugowaard 12:45Nell, Patist, Groenewoud

Het laatste nieuws

Teamindeling 2018-2019

Update 17-06: Afgelopen week zijn er selectietrainingen geweest voor de B en A. De uitkomsten van deze selectietrainingen zijn verwerkt in de huidige indelingen. Update 14-06:

Lees verder